Cégünk több mint 16 éve sikeresen működő hazai vállalat, mely évről évre eredményesebb/nyereségesebb.
Sikeres csapatunk bővítésére keressük hosszú távra új munkatársunkat

Pénzügyi munkatárs

pozíció betöltésére.
    Feladatok:
    • Autókkal kapcsolatos készletnyilvántartási feladatok
    • Pénztár kezelés
    • Számlázás
    • Kapcsolat tartás könyvelővel, pénzintézetekkel, tulajdonossal
    • Banki utalások indítása
    • Általános irodai adminisztráció
    Elvárások:
    • Legalább középfokú szakirányú végzettség
    • Vállalat irányítási rendszerben szerzett tapasztalat
    • 25 év alatti életkor
    • OKJ-s végzettség
    Előnyt jelent:
    • Azonnali munkakezdés
    • Idegen nyelv ismeret
    • Hitelügyintézői végzettség
    • Vezetői tapasztalat, vezetői ambíciók
    Amit kínálunk:
    • Főállás, határozatlan idejű munkaszerződéssel
    • Stabil munkahely
    • A kitűzött célok elérése érdekében teljes körű vezetői támogatás
    • Fejlődési lehetőség
    • Versenyképes fizetés
    Munkavégzés helye:
    • Budapest, Budaörsi út.
Amennyiben megfelel a fenti elvárásoknak,
és örömmel csatlakozna egy dinamikusan fejlődő, fiatalos csapathoz,
úgy várjuk jelentkezését a zsiros.laszlo@autopontkecskemet.hu e-mail címen.